Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Jasło - Oferty „sprzedam mieszkanie”

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

829 000 zł95 m² 8 726,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Słoneczna Kotlina w Jaśle. Mieszkanie urządzone w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

324 900 zł50 m² 6 498 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą wyjątkową i niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w centrum Jasła,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100 m , położone w centrum Jasła przy ul. Sobieskiego, naprzeciw Parku Miejskiego. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 886 zł63,53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Uwaga promocja do 31.03.2026 - PRZY ZAKUPIE DO KOŃCA MARCA KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | 4 POKOJE | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2028 r. | miejsce postojowe W cenie |!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 000 zł74,54 m² 5 084,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74,54 m , położone na parterze kamienicy w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Floriańskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe położone w Jaśle przy ul. Krasińskiego. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 764 zł47,22 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

! uwaga promocja - przy zakupie do 31.03.2026 KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2028 r. | miejsce postojowe W cenie |! nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 764 zł47,22 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nowe mieszkania Jasło | ogródek / balkon / garaż 0% pcc | miejsce postojowe w cenie | od 290 000 zł Ostatnie mieszkania w tej cenie kolejne etapy będą droższe. Dlaczego to dobra okazja?.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł25,52 m² 7 405,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna kawalerka w Jaśle przy ulicy 3 maja. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku co zapewnia prywatność. Powierzchnia mieszkania wynosi 25,52.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł73,79 m² 5 081,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie w Jaśle przy ulicy Stanisława Kadyiego. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Powierzchnia mieszkania wynosi 73,79 m . Pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 960 zł55,80 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Uwaga promocja - przy zakupie do 31.03.2026 KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2028 r. | miejsce postojowe W cenie |! nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52,96 m , położone przy ul. Rafineryjnej w Jaśle. Budynek jest zadbany, a klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jasło

Jasło,podkarpackie

270 000 zł76,39 m² 3 534,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 76,39 m, położony na I piętrze w wolnostojącym budynku mieszkalnym. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł39,17 m² 5 616,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,19m2 położone na II piętrze ocieplonej kamienicy w Jaśle przy ul. Sokoła. > układ pomieszczeń obejmuje: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 102 zł99,21 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

! uwaga promocja - przy zakupie do 31.03.2026 KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2027 r. | miejsce postojowe W cenie |! nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł62,42 m² 6 376,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w samym sercu Jasła. Lokal znajduje się na 1. piętrze jednopiętrowej kamienicy w Rynku. Mieszkanie jest o powierzchni 62,64m2 a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,90 m² 4 913,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,90 m , położone w Jaśle przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł112 m² 5 526,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej - Jasło, ul. Łąkowa ostatnie wolne mieszkania! Metraż: 111 m (segment + garaż + ogródek) Liczba pokoi: 4 | Stan: deweloperski Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Jasło

Jasło,podkarpackie

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum Jasła - ul. Kościuszki lokal mieszkalny na I piętrze w bloku mieszkalnym o powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią przynależną 42,26 m2 (w tym użytkowej 36 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jasło

Jasło,podkarpackie

305 000 zł48,67 m² 6 266,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 48,67 m, położone na parterze w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Jasła. Lokal stanowi bardzo funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł120 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż lokal mieszkalno-użytkowy o powierzchni ok 120m. , położony na trzecim piętrze kamienicy (na poddaszu) w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Kościuszki. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe Jasło

Jasło,podkarpackie

295 000 zł45,70 m² 6 455,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 45,70 m | 2 piętro | duży balkon | mieszkanie widokowe | osiedle Na Kotlinę Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,70 m, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 198 zł57,29 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

NA sprzedaż | mieszkanie W stanie deweloperskim | oddanie II kw. 2027 r. | miejsce postojowe W cenie |! nowa inwestycja W jaśle - nowe osiedle Zielony Zakątek! tel.   bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł60,12 m² 5 073,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Jaśle. Lokal położony jest na dziewiątym piętrze w zadbanym bloku z windą, które zapewnia nie tylko wygodę codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,56 m² 5 951,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Jaśle przy T.A. Lenartowicza. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 48,56 m . Pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 272 zł54,56 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59 m² 5 745,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m , usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaśle. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m , usytuowane na 3 piętrze blisko centrum Jasła. Mieszkanie jest przytulne i ciepłe, a dodatkowo wykończone zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Jasło

Jasło,podkarpackie

199 000 zł67,20 m² 2 961,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w centrum Jasła Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,2 m , położone na II piętrze kamienicy z lat 70. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł66,85 m² 4 637,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Jaśle - Gamrat Przestronne i wygodne mieszkanie o powierzchni 66,85 m, położone w dzielnicy Gamrat w Jaśle. Lokal mieszkalny stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jasło

Jasło,podkarpackie

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W kamienicy Jasło na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł112 m² 5 526,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy dwa nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, położone w Jaśle. Nieruchomości o powierzchni 112 m zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 968 zł65,64 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 118 zł53,89 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

! uwaga promocja - przy zakupie do 31.03.2026 KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2028 r. | miejsce postojowe W cenie | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Kopernika,Jasło

229 000 zł44 m² 5 155,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Jaśle przy ulicy Mikołaja Kopernika. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku co zapewnia prywatność. Powierzchnia mieszkania wynosi 44,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego