Serce 0 Ulubione

Domy Jasło Osiedle Żółków

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

630 000 zł300 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Dom 2 kondygnacyjny o powierzchni mieszkalnej 220m2, usytuowany na działce 13arowej w spokojnej okolicy przy ul.Młynarskiej w Jaśle. Na kondygnacji pierwszej znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

659 000 zł161,50 m² 4 080,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż nieruchomość z działką w Jaśle w dogodniej lokalizacji (ścisłe centrum). Szukasz nietypowego domu w świetnej lokalizacji ? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grudna Dolna(Jasło + 20 km)

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Marzysz o zamieszkaniu w podgórskiej krainie? Potrzebujesz weekendowej ostoi spokoju z widokiem na wzgórza? A może myślisz o inwestycji w luksusowe apartamenty pod ciemnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł165 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 755 m²

Nieruchomość Z dużym potencjałem dochodowym: wynajem | usługi | gabinety lekarskie | do zamieszkania Gotowa nieruchomość inwestycyjna budynki są po generalnym remoncie, utrzymane w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Oferta na wyłączność! Jeżeli Twoim marzeniem jest zamieszkać w jednej z ładniejszych i prestiżowych dzielnicy Jasła, ta nieruchomość jest dla Ciebie. Do sprzedaży dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący na sprzedaż w Jaśle- 3,5 km 1200120 Przedstawiam wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej 140 m , położoną zaledwie 3,5 km od centrum Jasła. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł506 m² 464,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 733 m²

Do sprzedania dom wolno stojący, w centrum miejscowości Dębowiec koło Jasła. Powierzchnia użytkowa 506 m.kw. (209 m2 piwnica- wysoka użytkowa, 297 m2 parter) ogrodzona działka 17 ar (1733m2).

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł229,50 m² 1 263,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Uwaga! nowa niższa cena! 290000 zł! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, usytuowanego w centrum Jasła, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

Przepiekna okolica dom W centrum miasta zapraszamy Prezentowana nieruchomość stanowi zabudowane budynkiem mieszkalnym i położone w doskonałej lokalizacji działki ewidencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł80 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szukasz nieruchomości w rozsądnej cenie, która da ci wolność działania? Marzysz o własnym domu ale Twój budżet jest ograniczony? Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz! To.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł160 m² 1 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż dom w Jaśle zlokalizowany 2, 5km od Centrum Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m kw. w Jaśle, składający się z dwóch odrębnych lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana z Dukli

Żółków,Jasło

319 000 zł59 m² 5 411,37 zł/m²